Projektant Instalacji Elektrycznych

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale projektowym instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych,
  • Przygotowywanie koncepcji projektowych zgodnie z wytycznymi klienta,
  • Opracowywanie projektów wykonawczych instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych dla budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej, przemysłowych,
  • Wybór optymalnych rozwiązań projektowych pod kątem zużycia energii, ochrony środowiska i niezawodności działania,
  • Terminowe prowadzenie prac projektowych w ramach dostępnego budżetu,
  • Współpraca przy wykonywaniu audytów i oceny stanu technicznego instalacji w budynkach istniejących, doradztwo i optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów, ustalanie określonych ram czasowych dla poszczególnych etapów prac projektowych,
  • Reprezentowanie firmy Dalkia Polska Solutions na spotkaniach z klientami, dostawcami i innymi specjalistami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu elektrotechniki lub energetyki,
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności elektrycznej,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Doświadczenie przy projektowaniu instalacji elektrycznej oraz niskoprądowej dla budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej),
  • Bardzo dobra obsługa programów: AutoCAD, pakiet MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Eplan,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym,
  • Aktualne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej,
  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • Szkolenia specjalistyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja.dps@dalkia.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

<< wstecz