O nas

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji z zakresu infrastruktury technicznej obiektów komercyjnych i przemysłowych. Projektujemy, realizujemy i serwisujemy. Stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne i tworzymy nowe własne technologie.

 

Nasza misja

Stale udowadniamy, że każdy problem można rozwiązać

Naszym głównym celem jest kompleksowe rozwiązywanie problemów. Wierzymy, że indywidualne podejście do każdego Klienta i identyfikacja jego potrzeb jest kluczem do zapewniania najwyższej jakości usług.

 

Nasze wartości

Uczciwość i zaufanie to podstawy, na których budujemy nasz biznes

Fundamentem, na którym się opieramy są nasze wartości. Podstawą działania Matex Controls jest uczciwość. Zawsze staramy się postępować właściwie i odpowiedzialnie. Tworzymy zespół darzący się wzajemnym zaufaniem. Dzięki wzajemnej pomocy i pracy zespołowej zawsze osiągamy zamierzone cele. Współpraca pozwala nam zapewnić naszym Klientom najwyższy standard wykonywanych usług. Nasza praca daje nam dużą satysfakcję, a zadania nam powierzane zawsze wykonujemy z zaangażowaniem i pasją.

 

Nasza historia

Od jednoosobowej działalności do spółki

Firma Matex Controls powstała w 2003 r. jako jednoosobowe biuro projektowe automatyki budynkowej. Pomysłodawcą i założycielem był Marcin Michalski. Dynamiczny rozwój działalności, zarówno pod względem skali, jak i wachlarza świadczonych usług związanych z infrastrukturą budynków komercyjnych , doprowadził do założenia spółki kapitałowej Matex Controls Sp. z o.o. w 2011 r. Jedynymi udziałowcami spółki są Marcin Michalski i Radosław Stojek. W 2017 r. działalność została zamknięta i obecnie funkcjonuje jeden podmiot Matex Controls Sp. z o.o..


Nasz zespół

Siłą naszej firmy jest interdyscyplinarny zespół specjalistów

Nasz zespół w swojej pracy zawsze kieruje się wyznawanymi przez firmę wartościami. Stanowimy grupę zintegrowanych ludzi, którzy zawsze mogą liczyć na wzajemną pomoc i współpracę. Jesteśmy odpowiedzialni indywidualnie oraz jako zespół. Obecnie firma Matex Controls to niemal 100 specjalistów. Zespół doświadczonych inżynierów, posiadających interdyscyplinarną wiedzę, pozwolił nam zrealizować ponad 500 projektów. Nie boimy się trudnych zadań, a nasz zespół zawsze chętnie podejmuje się nowych wyzwań.

 

Nasza jakość

O jakości naszej pracy świadczą Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, nieprzerwane uczestnictwo w programie Rzetelna Firma oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej wydawany przez Dun & Bradstreet Poland.