Technik mechatronik

Opis stanowiska:

  • instalowanie systemu VEMS do zarządzania energią,
  • konfiguracja systemu VEMS,
  • tworzenie wtyczek sterowniczych – niewielkie prace programistyczne w C++,
  • gotowość do delegacji zagranicznych do obu Ameryk i Rosji (20% czasu pracy).

Wymagania:

  • ukończone technikum mechatroniczne, informatyczne, elektroniczne, elektryczne lub student ww. kierunków (studia zaoczne),
  • dyspozycyjność – praca w pełnym wymiarze czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (FCE lub równorzędne),
  • podstawowa znajomość języka C++,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • przeszkolenie z automatyki budynkowej,
  • pracę przy innowacyjnym rozwiązaniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + premia),
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w formie umowy o pracę,
  • pracę w firmie zbudowanej o wartości poszanowania drugiego człowieka i sprawiedliwości,
  • szkolenia specjalistyczne (min. 1 w roku),
  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja.dps@dalkia.com

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

<< wstecz