Praktykant / Stażysta w dziale HVAC

Firma Matex Controls poszukuje studenta bądź studentki ostatnich lat studiów Inżynierii Środowiska lub kierunków pokrewnych na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale HVAC. Asystenta Projektanta Instalacji Sanitarnych.

Opis stanowiska:

  • asystowanie przy projektowaniu instalacji sanitarnych,
  • udział w tworzeniu projektów interdyscyplinarnych oraz audytów budynków komercyjnych,
  • udział w realizacjach kontraktów (wykonywanie regulacji, pomiarów, raportów i dokumentacji powykonawczej, wspomaganie działu ofertowania i zamówień).

Wymagania:

  • biegła obsługa programów: AutoCad / GstarCad, pakiet MS Office / OpenOffice,
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
  • aktualne prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowo mile widziane umiejętności:

  • obsługa programów wspomagających projektowanie instalacji wentylacji: Wentyle, CadVent, itp.,
  • bsługa programów wspomagających obliczenia dla projektów instalacji sanitarnych: Audytor, InstalSoft,
  • dodatkowe uprawnienia: SEP, itp.,
  • znajomość zagadnień z zakresu Zielonego Budownictwa (certyfikacja LEED, BREEAM, itp.),
  • znajomość zagadnień automatyki budynkowej.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość wykonywania części prac w domu,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, energicznym zespole,
  • możliwość podjęcia pracy po odbyciu stażu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja@matexcontrols.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

<< wstecz