Kosztorysant Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie koncepcji niezbędnej do przygotowania oferty,
  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • Opracowywanie kosztorysów instalacji sanitarnych w oparciu o projekty wykonawcze oraz space-plany,
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, zbieranie oferty,
  • Udział w wizjach lokalnych,
  • Optymalizacja kosztorysów pod względem cenowym oraz dobór rozwiązań alternatywnych,
  • Udział w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami, dostawcami,
  • Opracowywanie przedmiarów robót wg otrzymanych projektów,
  • Współpraca z działem projektowym i realizacyjnym wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu instalacji sanitarnych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość sektora branży instalacyjnej w zakresie dostawców, producentów oraz podwykonawców,
  • Znajomość oprogramowania typu AutoCad,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • Prawo jazdy kat. „B”,
  • Dokładność, analityczne myślenie, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole,
  • Ciekawą i dynamiczną pracę,
  • Możliwość awansu w strukturze spółki,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Wsparcie i narzędzia pracy,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja.dps@dalkia.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

<< wstecz