Kosztorysant instalacji elektrycznych i niskoprądowych

Opis stanowiska:

  • opracowywanie koncepcji niezbędnej do przygotowania oferty,
  • opracowywanie kosztorysów instalacji elektrycznej w oparciu o projekty wykonawcze,
  • optymalizacja kosztorysów pod względem cenowym oraz dobór rozwiązań alternatywnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, elektrotechnika),
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu: elektryki oraz teletechniki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji,
  • znajomość oprogramowania typu AutoCad,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • szkolenia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja@matexcontrols.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

<< wstecz