Kosztorysant budowlany

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

  • przygotowywanie kompleksowych kosztorysów budowlanych;
  • sporządzanie oraz sprawdzanie przedmiarów robót, udział w wizjach lokalnych;
  • przygotowywanie harmonogramów budowy;
  • współpraca z dostawcami materiałów i usług;
  • pozyskiwanie wycen od podwykonawców.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa;
  • 2 lata doświadczenia w kosztorysowaniu robót budowlanych;
  • znajomość programów do kosztorysowania;
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność, kreatywność;
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę przy interesujących projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja@matexcontrols.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

<< wstecz