Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 644

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 661

Warning: Use of undefined constant VERSION - assumed 'VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/matex/functions.php on line 78

Inżynier ds. Automatyki (programowanie PLC)

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą. Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, chce stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności oraz uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych to jesteś odpowiednim kandydatem do pracy w naszym zespole.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa

Opis stanowiska:

  • wykonywanie oprogramowania dla sterowników PLC,
  • opracowywanie koncepcji systemów automatyki wraz z doborem urządzeń,
  • wykonywanie systemów BMS/SCADA,
  • nadzór nad personelem technicznym,
  • wykonywanie dokumentacji wykonawczej oraz powykonawczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, mechatronika),
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu: automatyki, elektryki, teletechniki, HVAC,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji,
  • znajomość programowania sterowników PLC (np. Siemens, WAGO, Schneider, Beckhoff, Johnson Controls),
  • praktyczna znajomość środowisk typu BMS/SCADA (np. Desigo Insight, Desigo CC, Asix.Evo, Win CC, SBO/EBO),
  • znajomość protokołów komunikacyjnych (BACnet, Modbus, Mbus, LON, KNX),
  • znajomość oprogramowania typu AutoCad lub ePLAN,
  • uprawnienia elektryczne (G1) Eksploatacja,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia specjalistyczne,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • ciekawą i dynamiczną pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole,
  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • imprezy integracyjne,
  • pyszną kawę :).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49.

<< wstecz