Inżynier budowy

Miejsce pracy: województwo małopolskie, dolnośląskie, pomorskie, mazowieckie
Opis stanowiska:

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych inwestycji zgodnie ze specyfikacją techniczną;
  • koordynacja robót podwykonawców we współpracy z Kierownikiem Budowy;
  • nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy, porządku i przepisów BHP/PPOŻ na terenie budowy;
  • prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań;
  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej oraz uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbiorach;
  • wsparcie w procesie ofertowania, przygotowywania kosztorysów prac;
  • analiza dokumentacji projektowej, ofert dostawców i podwykonawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa lub kierunki pokrewne;
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na identycznym lub podobnym stanowisku (obiekty biurowe, przemysłowe);
  • umiejętność obsługi programów: AutoCad, MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • dyspozycyjność – gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów;
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę przy interesujących projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja@matexcontrols.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

<< wstecz