Asystent/Inżynier Budowy Instalacji Sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie kierownika robót w realizacji budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, normami oraz zasadami BHP i PPOŻ oraz Projektem Budowlanym/Wykonawczym,
  • kontakt z dostawcami materiałów, koordynacja dostaw materiałowych,
  • uczestnictwo w nadzorowaniu nad realizowanymi pracami,
  • uczestnictwo w odbiorach technicznych,
  • asystowanie w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej,
  • bezpośrednia współpraca z kierownikami robót (budowlanych, sanitarnych, elektrycznych).

Wymagania:

  • znajomość programów pakietu MS Office lub pokrewnych, AutoCad,
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,
  • dyspozycyjność, elastyczne godziny pracy,
  • chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • zdolność planowania pracy, nadawania priorytetów.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w firmie zbudowanej na wartościach poszanowania drugiego człowieka i sprawiedliwości,
  • ciekawą i dynamiczną pracę przy realizacji interesującego projektu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego (praktyka do uprawnień budowlanych),
  • praktykę przygotowującą do pracy w obszarze budownictwa,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV
na adres: rekrutacja.dps@dalkia.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

<< wstecz